Odtah vozidel www.odtah-vozidel.cz

Odtah vozidel Praha - často kladené dotazy

Pokud máte nějaké nejasnosti nebo otázky, které Vás zajímají v oblasti odtahová služba, neváhejte se obrátit na našeho operátoraodtah vozidel Praha a okolí. Na našich stránkách jsem pro Vás připravili několik nejčastějších dotazů, se kterými se na nás naši zákazníci obracejí.

Telefon +420 732 734 980 non-stop.

FAQ – často kladené dotazy

Dotaz: Dobrý den, zajímá mě, zda jsou ceny, které mi sdělil Váš operátor na telefonu opravdu konečné, abych pak na místě nebyl překvapený.

Odpověď: Dobrý den, ano, ceny, které Vám sdělíme po telefonu, jsou konečné. S našimi zákazníky jednáme vždy přímo a férově, nemáme zájem Vás jakkoliv oklamávat. Pokud možno, snažte se našemu operátorovi po telefonu sdělit všechny skutečnosti, které by cenu mohli ovlivnit (např. komplikovaná nakládka vozu, vozidlo bez kol ...)


Dotaz: Mé předchozí zkušenosti s odtahovými službami nejsou kladné. Obvykle se slibovaná doba příjezdu odtahovky protáhne, někdy i zněkolikanásobí. Navíc jsem se často setkával s neochotou pracovníků odtahové služby. Na těchto stránkách prezentujete jako svou nejlepší výhodu minimální dobu čekání na odtahovku a profesionální přístup vašich pracovníků. Funguje to tak ale i ve skutečnosti?

Odpověď: Jsme si vědomi, že situace, kterou popisujete – neochota a ztráta Vašeho času čekáním na odtahovku – se vyskytuje v běžném životě velmi často. Právě proto jsme se zaměřili na tyto dva faktory, kterými se snažíme vyjít svým klientům vstříc, jak jen je to možné. S naší odtahovou službou se zaměřujeme pouze na lokalitu hlavního města Prahy a jejího nejbližšího okolí – odtah vozidel Praha. Navíc máme vozy odtahové služby rozmístěny po Praze strategicky tak, aby byla doba příjezdu od Vašeho zavolání a objednání odtahu opravdu minimální. Naši pracovníci jsou zkušení řidiči s profesionálním přístupem. Jsou v neustálém kontaktu s naším operátorem – díky tomu jsem schopni Vám vždy sdělit co nejpřesnější dobu dojezdu odtahovky. Proto můžete čas, který Vám sdělíme po telefonu brát jako reálný. Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení zákazníci, kteří využili našich odtahových služeb. Jejich doporučení svým známým nám nejčastěji zajišťuje další klienty. A proto děláme maximum, abyste byli spokojeni s odtahem Vašeho vozu, a tomu odpovídá také profesionální přístup našich pracovníků odtahové služby.


Dotaz: Potřebuji rychle odtáhnout své vozidlo, ale nemám u sebe hotovost – pomůžete mi?

Odpověď: Samozřejmě i v tomto případě jsme připraveni Vám co nejrychleji pomoci. Zavolejte na naši telefonní linku, náš operátor s Vámi bude tuto situaci řešit podle aktuálních možností.


Dotaz: Na Vašich stránkách se prezentujete především svou rychlostí přistavení vozu odtahové služby. Jsou ale Vaše služby také kvalitní?

Odpověď: Naše služby jsou rychlé, ale samozřejmě také kvalitní. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který je také naší nejlepší vizitkou. Protože pouze spokojený zákazník nás doporučí dále nebo využije naše služby i v budoucnu, a toho jsme si vědomi.


Pokud máte nějaké další dotazy, můžete se na nás obrátit prostřednictvím stručného formuláře. Váš dotaz zodpovíme obratem!ODTAH VOZIDEL | +420 732 734 980 | info@odtah-vozidel.cz | Ceník služeb Nahoru

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt