Odtah vozidel www.odtah-vozidel.cz

Recenze odtahové služby

Pokud jste využili služeb naší odtahové služby – odtah vozidel Praha, budeme rádi, když se připojíte s Vašimi zkušenostmi. Recenzi našich služeb nonstop odtahu můžete odeslat velice jednoduše prostřednictvím formuláře, který naleznete na našich stránkách Odtahové služby. Díky tomu, že projevíte svůj názor na naše služby, budeme v budoucnu schopni naše odtahové služby ještě více zdokonalit.

Prosím využijte také možnost projevit svoje hodnocení a spokojenost s našimi službami na největším a profesionálně nejdůležitějším serveru odtahových služeb na adrese www.odtahy-likvidace.cz.

Recenze našich klientů

Dobrý den, Vašich odtahových služeb jsem využil v nedávné době poprvé a byl jsem velmi spokojený. Rád bych proto poděkoval za velmi dobře provedenou práci při odtahu mého osobního vozidla v Praze. Byl jsem velmi mile překvapen, že čas dojezdu odtahovky, který mi sdělil Váš operátor, byl nakonec opravdu reálný. Profesionální přístup Vašeho řidiče je pro mě vizitkou celé firmy, s Vašimi odtahovými službami jsem byl tedy opravdu spokojený a rád Vás doporučím i svým známým. Vaše telefonní číslo jsem si hned uložil do telefonu a rád se na Vás obrátím i v budoucnu.

S pozdravem Václav N., Praha


Dobrý den, tyto odtahové služby rád doporučuji všem, kteří je budou potřebovat. Byl jsem spokojený hlavně s rychlostí a celkovým přístupem! Příště Vaše telefonní číslo vytočím určitě jako první.

Michal, Praha


Dobrý den, ráda bych ještě jednou poěkovala za pomoc při defektu pneumatiky, se kterým jsem si nevěděla rady. Kamarádka našla na internetu tuto odtahovou službu, která nabízí i pomoc v těchto situacích. Na příště si číslo ukládám do telefonu, a když se zase něco stane, ušetřím si zbytečné hledání a telefonování. Ačkoli se mi to stalo v době, kdy byl v Praze dost provoz, odtahová služba u mě byla dost rychle, pneumatiku mi její pracovník vyměnil opravdu bleskově a tak jsem neztratila ani moc času při cestě do práce. Ještě jednou děkuji.

Markéta, PrahaODTAH VOZIDEL | +420 732 734 980 | info@odtah-vozidel.cz | Ceník služeb Nahoru

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt